Roxy 'Roundhouse' Michaels2019-01-18T23:34:56+00:00

Kampionatet luftarake femrash: Kalendari 2019 Shtypur & Autographed

$19.99

Kampionatet tona të luftës për të brendshme femrash: Kalendari 2019 është zgjedhur nga një koleksion i gjerë fotografësh të angazhuar për të siguruar imazhe të bukura që pasqyrojnë bukurinë dhe seksualitetin. Ka imazhe me ngjyra të plota 13 në këtë kalendar seksi të disa prej luftëtarëve më të nxehta WMMA në botë! Kjo është një dhuratë e madhe ose dekoratë e dhomave për tifozët e sporteve të vrazhda sportive!

  • Merchandise zyrtare për luftën e brendshme femrash.
  • Muajt ​​e përzgjedhur të autographed nga luftëtarët tuaj të preferuar.
  • Kalendarët tanë janë të shtypur në letrën luksoze me peshë të rëndë premium.
  • Rrjete të mëdha për të shënuar emërimet dhe ngjarjet.
  • Lidhja me spirale të kualitetit të lartë.
  • Masat 11 x 8.5 inç të mbyllura dhe 11 x 17 inç u hapën.

Rendi në fillim, furnizimet e kufizuara!

Category:

Plani i anëtarësimit VIP

$5.99 / muaj dhe a $19.99 tarifa e regjistrimit

- Të gjitha ngjarjet e LFC: E kaluara, e tashmja dhe e ardhmja! (Duke filluar nga LFC 18)
- Çdo Sezoni i Televizionit Serioz Realitet të LFC-së "Ekspozuar!"
- Qasja në mijëra imazhe me cilësi të lartë
- Përmbajtja vetëm për anëtarët ekskluzivë
- Biletat 2 në një Ngjarje të ardhshme me Access & Autograph Backstage nga Fighters
- Të gjitha botimet e ardhshme përfshirë. Anëtarët vetëm koleksionet!
- Anulo Çdoherë

CEO i LFC Shaun Donnelly Intervistë

Mike Larkin, një gjysmë i S + M Podcast intervistat CEO LFC Shaun Donnelly. Dëgjoni si ata flasin se si Shaun u përfshirë në LFC, Kalendari LFC, Reality Show LFC, punën e tij të prodhimit në LFC, punën e tij të prodhimit në përgjithësi, dhe shumë më tepër. Kontrolloje!

Dëgjo tani

Thyerja e tavanit të qelqit

Ne kurrë nuk do të kërkojmë ndjesë për gjeneratën tonë.
Ne jemi tifozët, luftëtarët dhe promotorët.
Për sot, nesër, dhe në brezin e ardhshëm.
Ne jemi LFC!

Një artikull që shqyrton #feminism në sport dhe se si LFC planifikon të gjurmojë një rrugë për gjeneratën e ardhshme të atletëve femra!

Lexo më shumë

FATKEQËSIA E KRIJUARVIEW MË SHUMË

Gjatesia: 5'6 "/ 168 cm
Pesha: 140 lbs / 63 kg
Vendlindje: Burlington, IA SHBA
21-1

Çdo sport ka më të mirën e të gjitha kohërave dhe LFC-ja nuk është ndryshe. Standardi i artë në këtë ligë është Feather 'Hammer' Hadden. Ajo është një grindavec i pagabueshëm që dukej të lodhur me kundërshtarët e saj, duke zvogëluar një kandidat shumë të vlerësuar në asgjë më shumë se një partner sparing. Feather me krenari ngriti statusin e vendlindjes së saj, Burlington, Iowa, çdo herë që shtoi një fitore tjetër.

Po, rekordi i Haddenit nuk është pa një njollë të vetme, por kjo humbje erdhi si rezultat i një ndeshjeje jo-titullare, në të cilën disa argumentonin se fokusi i saj mungonte pasi rrip nuk ishte në linjë ku 'The Hammer' luftonte shumë pak pa frymën . Megjithatë, ajo u shërua dhe tregoi çdo dyshues se çfarë dominimi në kafaz duket me të vërtetë. Disa tifozë ndjejnë fort se ajo ka dalë në pension shumë shpejt dhe pret që ajo të kthehet të kërkojë atë që dikur i përkiste asaj: titullin e LFC-së.

FATKEQËSITË E KRIJUARAVIEW MË SHUMË


SELECTOR GJUHËSISË

A e dini se tani mund të shfletoni faqen tonë të internetit në gjuhën që keni zgjedhur?

- Kliko këtu për më shumë info -


VIDEO E FUNDITVIEW MË SHUMË

TREGJET E TRENDITVIEW MË SHUMË

Thyerja e tavanit të qelqit

Dhjetor 8th, 2018 Ne kurrë nuk do të kërkojmë ndjesë për gjeneratën tonë. Ne jemi tifozët, luftëtarët dhe promotorët. Për sot, nesër, dhe në brezin e ardhshëm. Ne jemi LFC! 15-vjeçari [...]

"Kthimi i Kafshëve"

{Lauren Fogle} po përpiqet të kthehet në kafaz. I quajtur "Kafsha", Lauren është një konkurrent i ashpër që gjithmonë dëshiron të provojë se ajo është më e mira. Aktualisht anashkaluar me një [...]

Rezervoni LFC

Bëni ngjarjen tuaj të ardhshme të paharrueshme me kampionatin për luftimin e të brendshme femrash! Nxitësit e Kujdesit! A po punon aktualisht me kazinotë, teatro, hotele, parqe pushimi, klube, bare, pube apo ndonjë vend tjetër? Ne [...]

Shkrirja e WMMA në Vegas: Pjesa 2

Ngjarja më e madhe ndër promovuese në historinë e MMA po afrohet shpejt. Me kampionen evropiane të LFC-së {Jolene Hexx} duke marrë kampionen e peshave banale UFC Amanda 'The Lioness' Nunes [16-4]. Media e ka quajtur atë si një [...]

Shkrirja e WMMA në Vegas: Pjesa 1

Një histori e shkurtër nga CAM. {Jolene Hexx} shtyu intervistën tonë të planifikuar disa herë; ajo kishte probleme që më përshtatnin në orarin e saj të zënë të filmave dhe xhirimeve të fotografive. Jolene bëri [...]

PARTNERËT